Peninsula Pine Club

Blog

muhafazakar tatil

İslami Otellerde Her Şey Dahil Konsepti Nedir?

Her şey dahil konsepti otelcilikte en çok tercih edilen konseptlerden bir tanesidir. Otel içerisinde yiyecek ve içeceklerin ve diğer tesis olanaklarının ücrete dahil olduğu anlamına gelir.

Alkolsüz her şey dahil konseptinde açık büfe yemek hizmeti ile beraber sıcak-soğuk sunulan bütün yiyecek ve içeceklerin de sınırsız olarak ikramı anlamına gelmektedir. Her şey dahil konseptine genellikle sıkma portakal suyu, türk kahvesi gibi ekstra emek isteyen içecekler dahil edilmemektedir, ancak biz bu konuda her şey dahil konsepti biraz daha genişletmiş bulunuyor ve bu tür ikramlardan ücret talep etmiyoruz. Tercihinizi yapmadan önce konsept hakkında detaylı bilgi almak için tatilinizi yapacağınız tesisle iletişime geçmenizi ve her şey dahil konseptinin kapsamını öğrenmenizi öneririz.

erken rezervasyon

Bilgi İçin Arayın : (0256) 988 02 03

 

Her şey dahil otellerin sunduğu ücretli ve ücretsiz aktiviteleri görebilir ve ona göre tercih yapabilirsiniz. Her şey dahil konseptteki bazı otellerde hamam, spa, sauna, buhar odası, oyun ve etkinlik alanları, sinema odası gibi aktivitelerden ücretsiz yararlanabiliyorken bu aktiviteler için sizden ekstra ücret talep eden her şey dahil oteller de bulunmaktadır. Tercihinizi yapmadan önce tesisle mutlaka iletişime geçip sunduğu ücretli-ücretsiz hizmetleri öğrenmenizi tavsiye ederiz.

erken rezervasyon

Bilgi İçin Arayın : (0256) 988 02 03

Kuşadası Pine Club otel konseptinde ise her şey ücretsizidir. Her şey dahil konsepti ile Ultra herşey dahil konsepti arasındaki fark buradan kaynaklanır. 24 saat sizden hiç bir ücret talep etmeden yiyecek ve içecek servisimiz bulunmaktadır. Odanızda yer alan mini buzdolabındaki içecekler de ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

Aynı zamanda Ultra Herşey Dahil oteller aktivite çeşitliliği ile de ziyaretçilerini ağırlamalıdır. Biz bu konuda ise her gün Canlı müzik veya Folklör gösterileri ile birlikte, animasyon ve Sinema uygulamaları yapmaktayız. Hayvan çiftliğimiz ve eşsiz doğamızla ve çocuk oyun alanlarımızla hem sizin hem de aileniz için dolu dolu geçecek bir tatil vaad etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir