Peninsula Pine Club

BlogKuşadası Pineclub

Muhafazakar Ailelerin Popüler Tatil Tercihleri; Özel Villalar

Tatil Anlayışı Artık “Otel”den İbaret Değil

Havaların ısınmasıyla içimizde beliren tatil ve seyehat arzusu bizi tatil planları yapmak için harekete geçiriyor. Her gün daha çok popüler olan ve muhafazakar ailelerin hassasiyetlerine öncelik veren otellere artık yeni bir alternatif geldi.

erken rezervasyon

Bugüne kadar sessiz, derinden ama oldukça sevilen bir tatil anlayışı var  “özel villalar”. Henüz açığa çıkmamış bu tatil biçiminin ayrıntılarını belirtmek için egenin incisi Kuşadası’nda bulunan otelimiz Peninsula Pine Club’ı mercek altına aldık.

Size Özel %20 Ek İndirim

Beş yıldızlı otel tatilini boş verin. Bu Yaz tatilinizi Kuşadası’nın gözlerden ırak, sakin bir villada geçirin. Üstelik 30 Nisan’a kadar yapacağınız rezervasyonlarda %20 İndirim kazanacaksınız ayrıca Kuşadası’nın 50km çapı içerisinde bulunan bir çok yeryüzü cenneti sizin burayı keşfetmenizi bekliyor:

Efes Antik Kenti, Meryemana, St. John Kilisesi, İsa Bey Camii, Selçuk, Zeus Mağarası, Kirazlı Köyü, Şirince Köyü, Güzelçamlı, Dilek Yarım Adası, Kusadasi Milli Parkı, Didim, Milet, Priene Antik Kentleri, Apollon Tapınağı, Bafa Gölü, Çamlık Tren Müzesi…

İhtiyaca göre Suit Daire ya da Bahçeli ve Havuzlu villalar olarak ayrılan konaklama türlerinin yanında 3 öğün ultra her şey dahil hizmet anlayışı burayı özel kılan en belirgin özelliklerden. Peninsula Pine Club, Kuşadası’nın gözlerden uzak, huzurlu ve doğa ile baş başa bir seyehat arayan ve ekonomik bir tatil düşünenler için uygun bir tercih oluşturmaktadır.

Kuşadası’nın Soğucak bölgesinde saklı olan Peninsula Pine Club, enfes çam ormanları havasına sahip. Villalarımızın her biri, etrafı bahçe ve branda ile çevrilerek mahremiyet özellikleri üst seviyeye çıkarılmıştır. İhtiyaca göre kendisine has bahçesi içerisinde yer alan 2+1 Doğa Villa‘larımız, özel havuzlu ve bahçeli 3+1 Standart Villalarımız, geniş bahçesi ve havuzuyla yine 3+1 Havuzlu Villalarımız ve son olarak kendisine özel kış bahçesi ve yine yüzme havuzuyla birlikte 4+2 De Lux Havuzlu Villalarımız ile ziyaretçilerimze unutulmaz bir tatil yaşatmak istiyoruz. Villaların dışında 1+1 Suit Dairelerimizle de her şey dahil hizmet anlayışını sürdürmekteyiz.

erken rezervasyon

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir